Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

blank
Ana Sayfa menü ikon
menü line
Hakkımızda menü ikon
menü line
Firmamız menü ikon
menü line
Ürünlerimiz menü ikon
menü line
Galeri menü ikon
menü line
Haberler menü ikon
menü line
İletişim menü ikon
menü line
Sıkça Sorulan Sorular menü ikon
menü line
blank
blank
Üretim Raporları
Yayınlar
Tesislerimiz
blank

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

blank
Sofra Tuzubaslik icon
Sofra Tuzu Sofra tuzu

Gıdalara belirli bir oranda tat vermek için tuz kullanılmaktadır. Sofra tuzu doğada bulunan 100'e yakın tuz çeşitlerinden sadece biridir. Sofralık tuz gıdalardan tat almanın yanı sıra ayrıca gıdaların saklanması, et kürleme ve turşu gibi gıdaların saklanması amacıylada kullanılmaktadır. Ülkemizde sofra tuzu üretimi için gerekli olan standartlar vardır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliği ve TS 933’de yer alan kurallar ile korunmaktadır. Sofra tuzu, yemeklik tuz kimyada sodyum klorür (NaCI) olarak tanımlanmaktadır. TS-EN-ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine sahip olan Firmamız Emekçioğlu Sofra tuzu, iyotlu tuz üreticisi olarak yüksek kalitede çözümler sunmaktadır.

Emekçioğlu Sofra Tuzu


Firmamız Emekçioğlu Tuz, katma değeri yüksek sofra tuzu, iyotlu tuz, tablet tuz, fıtın tuzu, ham tuz, kristal tuz çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Sofaralarımızda yeri her zaman olan tuzun kesinlikle doğru kullanılması ile faydaları bilinmektedir. En iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş olan firmamızdan Sofra tuzu ürünlerinde taleplerinizi dileidğiniz zaman iletebilirsiniz. Tuz firmaları arasında en fazla çeşitle üretim sunan ender firmalardan biriyiz.
blank
sss banner
müşteri hattı banner
Sağlık Bakanlığı İyotlu Tuz Kullanmayı Öneriyor
 
Emekcioğlu Sigorta Santuz      
 
Tüm Hakları Saklıdır.
Ana Sayfa footer icon Hakkımızda footer icon Firmamız footer icon Ürünlerimiz footer icon Galeri footer icon Haberler footer icon İletişim footer icon Sıkça Sorulan Sorular footer icon Müşteri Memnuniyet Hattı
Emekçioğlu Tuz Facebook Sayfamız Emekçioğlu Tuz Twitter Sayfamız