Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

blank
Ana Sayfa menü ikon
menü line
Hakkımızda menü ikon
menü line
Firmamız menü ikon
menü line
Ürünlerimiz menü ikon
menü line
Galeri menü ikon
menü line
Haberler menü ikon
menü line
İletişim menü ikon
menü line
Sıkça Sorulan Sorular menü ikon
menü line
blank
blank
Üretim Raporları
Yayınlar
Tesislerimiz
blank

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

blank
Tuz Firmalarıbaslik icon
EMEKÇİOĞLU TUZ tuz firmaları

Emekçioğlu tuz firmamız bünyesinde bir çok farklı tuz çeşitlerinin imlatını yapmakta ve kullanıma sunmaktadır. Tuz üretiminde sektörün öncü firmaları yer alan Emekçioğlu tuz birinci kalite ürünleri ile TSE belgesine sahipitir. Ham tuz işlemesi ile başlayan ve sevkiyatı ile son bulan tüm süreçlerde gerekli analizleri yapan firmamız tüm aşamalarda büyük bir özenle süreçleri takip etmektedir. Tuz firmaları ülkemizde üretici konumda belirli sayıda bulunmaktadır. Emekçioğlu tuz firmamızda bu özelliğe sahip firma statüsünde olup sektörün ihityacınıza özel çözümler sunmaktadır.

Tekstil ve gıda tuzu başta olmak üzere farklı bir çok tuz çeşidinde üretim yapabilmektedir. Ham tuz, Süper ince tuz, Fırın tuzu, kristal tuz, İnce kristal tuz, İri kristal tuz, tablet tuz, iyotlu tuz bazı tuz çeşitlerimizden ürünlerdir.

Tuz Kullanım Alanları


Üretimini yapmış olduğumuz tuz bir çok alanda kullanılmaktadır. Besin maddesi olarak kullanılan tuzla bulunduğu gibi, tarım alanında kullanımı yapılan tuzlar, tıp alanında kullanılan tuzlar, Sanayide ve trafik alanında kullanılan tuzlarında üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Tuz firmaları arasında en fazla çeşitle üretim sunan ender firmalardan biriyz.
blank
sss banner
müşteri hattı banner
Sağlık Bakanlığı İyotlu Tuz Kullanmayı Öneriyor
 
Emekcioğlu Sigorta Santuz      
 
Tüm Hakları Saklıdır.
Ana Sayfa footer icon Hakkımızda footer icon Firmamız footer icon Ürünlerimiz footer icon Galeri footer icon Haberler footer icon İletişim footer icon Sıkça Sorulan Sorular footer icon Müşteri Memnuniyet Hattı
Emekçioğlu Tuz Facebook Sayfamız Emekçioğlu Tuz Twitter Sayfamız